Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2009-11-22

Sony konkuruos su iTunes

Publikuota: Be temos

BusinessWeek rašo, kad SONY žada atidaryti elektroninio turinio parduotuvę, kurioje bus galima įsigyti filmų muzikos bei elektroninių knygų.

SONY jau turi patirties su elektronine prekyba. Sony PlayStation Network vartotojai per praėjusius metus filmų bei žaidimų įsigijo už 500 mln USD.

Prieš keletą metų SONY perpirko vieną svarbiausių Apple žmonių, kuris vadovauja SONY programinės įrangos padaliniui. Todėl manoma, kad naujoji e-komercijos platforma bus panaši į iTunes. Tuo pačiu atskleidžiama, kad šios platformos vartotojai galės įkelti filmus ar nuotraukas iš SONY videokamerų ar fotoaparatų.

Kagi, SONY turi visas reikalingas sudedamasias dalis: kino studijas, muzikos įrašų kompanijas, vienas geriausių eknygų skaityklių. Belieka visa tai apjungti į vieną platformą. Įdomi metamorfozė - jau kelinta galingiausia pasaulio elektroninės įrangos gamintoja perorentuoja savo verslą iš gamybos į paslaugas.

Patiko (0)


Atgal į: Sony konkuruos su iTunes