Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2009-12-14

Aš vėl startup’as

Publikuota: skaityklės

Ko gero jau laikas papasakoti kur link juda mano susidomėjimas elektroninėmis knygomis ir jų skaityklėmis. Pradėjau šitą blogą su mintimi, kad reikia labiau pasidomėti kas gi darosi šioje srityje. Keli mėnesiai situacijos analizės, susitikimų su leidyklų atstovais, derybų su skaityklių gamintojais, programinės įrangos testavimo ir supratimas, kad ši tema Lietuvoje nedaug kam rūpi. Kita vertus gal tai tyla prieš audrą, nes ir čia kai kas labai rimtas ir labai rimtai analizuoja situaciją.

Nusprendėme su kolegomis pasielgti šiek tiek kaubojiškai ir atlikti savotišką rinkos tyrimą mūšio sąlygomis (kaip sakoma “разведка боем”). Pradėjom nuo skaityklių ir galiu pasidžiaugti, kad sutartys su gamintojais dėl jų atstovavimo Lietuvoje pasirašytos ir bandomosios partijos keliauja į Lietuvą. Tikiuosi, kad jau kitą savaitę startuosime su savo el.parduotuve.

Kol kas čia rasite dviejų gamintojų skaitykles:

COOL-ER

CYBOOK OPUS

Tikiuosi, kad visi greitu laiku nešiosimės tūkstančius knygų savo kišenėse. Sekantis mūsų tyrimų etapas bus elektroninės knygos - tikimės, kad jau ateinančiais metais Lietuvoje bus galima įsigyti legalių elektroninių knygų.

Patiko (0)


Atgal į: Aš vėl startup’as