Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2011-01-13

Kaip aš piratinę A.Užkalnio knygos versiją pumpavau

Publikuota: eknyga, piratavimas

Visi žinote populiarią A.Užkalnio knygą „Anglija: apie tuos žmones ir jų šalį“ , greičiausiai daugelis norėtų ją ir skaitmeniniu formatu paskaityti.

Nežinau ar pats autorius čia sugalvojo, bet žinant jo sveiką jumoro jausmą to atmesti negalima. Greičiausiai čia nebe naujiena, bet aš tik vakar atradau, tai ir dalinuosi. Taigi, kažkas patalpino PDF failą rapidshare. Kadangi knyga jau senai guli ant lentynos ir nei kaip nerandu laiko jai pabaigti, pamaniau, kad nebus didelė nuodėmė jeigu parsipumpuosiu…

Maketas rimtai padarytas, nors nepanašus į tikrąjį. Bet pradėjus skaityti pradedi įtarti bites:

Hmmm.. o toliau dar gražiau. Ir taip 491 puslapis:

Kaip suprantate liko knyga gulėti ant lentynos, o aš apseisiu ir be elektroninio varianto. Na nebent Google translate dar padėtų

Jumorą tikrai užskaitau, bet tiek man tiek daugeliui skaitytojų labai norėtūsi šią knygą pamatyti ir legaliu elektroniniu formatu.

Norėtumėte ir jūs perskaityti? Tada spauskite PATINKA mygtuką šiek tiek žemiau ir transliuokite savo norą į facebooką. Gal pats A.Užkalnis ar leidykla jūsų balsą išgirs.

Patiko (0)


Atgal į: Kaip aš piratinę A.Užkalnio knygos versiją pumpavau