Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2011-05-04

Siūlome darbą mobiliam programuotojui(-ams, -oms)

Publikuota: Skaitykle.lt

Daug negaliu pasakoti. Bet kartu su partneriais turime idėją ir esame pasiruošę investuoti šiek tiek pinigų jos realizavimui. Todėl mums reikia naujo darbuotojo(-os) ar darbuotojų. Darbo skelbimas atrodo maždaug taip:

Ieškome norinčių programuoti mobiliesiems įrenginiams

Darbui Vilniuje ieškome žmonių, besidominčių ir norinčių programuoti mobiliesiems įrenginiams - išmaniesiems telefonams, planšetiniams kompiuteriams.

DARBO POBŪDIS:

iOS arba Android OS aplikacijų kūrimas iPhone, iPad, Android bei kitiems mobiliesiems įrenginiams.
Nesitikime rasti programuotojo su trijų ir daugiau metų patirtimi programuojant mobiliesiems įrenginiams, nes patys dar tik pradedame žengti šia linkme. Turime idėjų ir ieškome žmonių, kurie nori ir gali padėti jas įgyvendinti kartu besimokant naujų technologijų.

ESAME ATVIRI PASIŪLYMAMS IŠ:

  • praktikantų - jaunuolių, norinčių pradėti mokintis programuoti ir dirbti komandoje kuriant aplikacijas mobiliesiems įrenginiams;
  • patyrusių specialistų, norinčių keisti darbo profilį ir pereiti prie programavimo mobiliesiems įrenginiams;
  • laisvai samdomų programuotojų ar programuotojų grupių, kurie jau yra susipažinę su mobiliųjų aplikacijų kūrimu ir ieško partnerių veiklai plėsti.

MES NORĖTUME, JOG JŪS:

  • turėtumėte patirties dirbant su objektiškai orientuota programavimo kalba (Java arba Objective-C - idealus variantas);
  • turėtumėte patirties dirbant su interneto technologijomis;
  • mokėtumėte anglų kalbą;
  • naudotumėtės išmaniuoju telefonu arba planšetiniu kompiuteriu;
  • būtumėte pasiryžę mokytis ir tobulėti!

Jeigu susidomėjote bent viena iš galimybių siųskite savo gyvenimo aprašymą/prisistatymą el. paštu  deividas@skaitykle.lt

Konfidencialumą garantuojame.

Patiko (0)


Atgal į: Siūlome darbą mobiliam programuotojui(-ams, -oms)