BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Apie kitokias knygas

ASUS toliau žada

parašė: Deividas · 2010-01-18 · 2 komentarai

ASUS jau seniai maitina tautą (visas tautas) pažadais apie savo eknygų skaityklę. Ankstesnės pranašystės apie įrenginį su dviem ekranais nuėjo užmarštin, bet pastarosiomis dienomis vėl pasipylė krūva neoficialios informacijos apie naujus šio kompiuterių giganto įrenginius.

ASUS DR 570 spalvotas 6 colių dydžio OLED technologijos ekranas, WiFi ir 3G ryšys, bei 122 val. akumuliatorių darbo laikas. Taigi, spalvotas ekranas, bet vargiai ar galime tai pavadinti tikra knygų skaityklė. Tai greičiau tablet’as, nes OLED ekranas vargiai ar labai tinkamas knygų skaitymui. Bet akumuliatoriaus darbo laikas tikrai įspūdingas.

O vat šitas irgi labai įdomus:

ASUS DR 950 9 colių SIPIX lietimui jautrus ekranas, SVOX text-to-speech funkcija palaikanti 26 kalbas. WiFi ir mobilus ryšys (WiMax galimybė), 4GB vidinė atmintis. Neprastai, bet jokios informacijos apie kainą.

Jei ši informacija teisinga tai čia užkoduoti bent du geri pranešimai. Visų pirma, jei tokie gigantai, kaip SAMSUNG ir ASUS imasi reikalo, reiškia čia jau ne vaikų (…ups startup’ų) žaidimas. Galime tikėtis ir plačios distribucijos ir gerų kainų. Antroji žinia ta, kad pradedamos naudoti naujos ekranų technologijos, o tai reiškia, kad naikinamas PVI/E-ink monopolis ir vėl galima tikėtis kainų kritimo.

Tiesa, abu įrenginiai ne iš paprastųjų ir tikėtis, kad kainuos 100 EUR kol kas neverta…

Patiko (0)

Rodyk draugams

Kategorijos: skaityklės
žymės: , , , ,2 komentarai ↓

  •   pissing girl // 2010-11-21 @ 01:08

    Following reading this posting, I pondered the same point that I invariably wonder about when scanning new blogs and forums. Just what do I believe about this? Precisely how should itpeeing movies impact me? This and extra posts on your weblog right here absolutely give some stuff to take into account. I essentially ended up right here by way of Yahoo when I was very first performing some internet research for some course perform that I’ve. Always great times browsing via and I’m hopeful that you will keep on writing new posts. Cheers!

  •   Nadine // 2010-11-21 @ 23:39

    Fantastic read, I just passed this onto a friend who was doing a little research on that. And he actually bought me lunch mainly because I identified it for him .So let me rephrase that: Appreciate it for lunch! With regards, Nadine.

palikti komentarą