BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Apie kitokias knygas

Debiutuoja spalvotas e.popieriaus ekranas

parašė: Deividas · 2010-11-10 · 6 komentarai

Elektroninio popieriaus gamintojas E-ink praneša, kad pradedamos gaminti elektroninių knygų skaityklės su spalvotais ekranais. Reklaminis filmukas trumpai paaiškinantis kas tai yra ir kaip veikia (nelabai supratau):

Esmė ta, kad tai pasyvus ekranas, o tai reiškia, kad jis nešviečia, nevargina akių, leidžia skaityti saulės šviesoje, naudoja mažai elektros energijos. Bet tiek iš filmuko, tiek iš ekspertų vertinimų aiškėja, kad kol kas šis ekranas negali pasigirti ryškiomis spalvomis - lyginant su kokybišku LCD ekranu atrodys, kaip lyginant nuotrauką laikraštyje su nuotrauka kokybiškame žurnale.

Pirmieji skaitykles su spalvotais ekranais pradės gaminti Hanvon - didžiausias Kinijos elektroninių knygų skaityklių gamintojas.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Kategorijos: Be temos
žymės: , , ,6 komentarai ↓

 •   audrius // 2010-11-10 @ 14:31

  Na įdomu kada gi šis prietaisas pakeis vadovėlius :) įdomu ar mūsų anūkai jau nebelankstys kuprų pirmoje klasėje su kuprinėmis didesnėmis už juos pačius :)

 •   Adomas // 2010-11-12 @ 18:42

  Teks laukti dar bent dvejus metus, kol spalvinė gama taps kiek panašesnė į LCD. Tada jau bus rojus.

 •   lake hotel killarney // 2010-11-17 @ 04:58

  This is wonderful. I am just resting in my own hotel room in Killarney analyzing a lot of these observations. A lot of them are fantastic whilst some don’t help to make very much real sense in any way. I am just on holiday nevertheless I just could not help myself away from looking around this website despite the fact that my hotel room right here in Killarney bills website consumption on an hourly basis.luxury hotels in killarney,5 star hotels killarney special offers

 •   brehon hotel killarney // 2010-11-17 @ 14:52

  cheap hotels in killarney city centre,luxury hotels in killarney

 •   official website // 2014-06-12 @ 19:23

  Really enjoyed this post.Thanks Again. Want more.

 •   full report // 2014-06-17 @ 01:06

  Very good post. Want more.

palikti komentarą