BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Apie kitokias knygas

Ekranai

parašė: Deividas · 2011-03-07 · 1 komentaras

Kartais atrodo, kad naujos technologijos priverčia mus pamiršti senus gerus ir naudingus įgūdžius. Mokiniai nenori mokytis daugybos lentelės, nes yra kalkuliatorius, vairuotoją ištinka stresas, kai reikia priparkuoti mašiną neturinčią parkingo sistemos…

Kita vertus žmogus jau senai prarado įgūdžius medžioti tam, kad prasimaitintų, dažnas nebemokame auginti kviečių ir žiesti puodų ir dar daugelio kitų darbų nebedirbame. Ir niekas dėl to nesibaimina.

Žiūrėdamas šitą filmuką vienu momentu pagalvojau, kad jau labai greitai pasaulis taip pasikeis, kad be “touchscreeno” nebemokėsime nieko padaryti. O paskui pagalvojau, - “na ir velniop, tegu keičiasi. Gražu gi :). Ypač paskutinis vaizdelis su knyga lovoje…”

Patiko (0)

Rodyk draugams

Kategorijos: ateitis · eknyga
žymės: ,1 komentaras ↓

  •   Valdas // 2011-03-21 @ 01:27

    Įspūdinga, bet ne iki galo viskas apgalvota: vaikai su kuprinėmis - kas ten?, na gal fizinio apranga ar knygos? Negras stotelėje irgi su krepšiu - gal ten maistas? Nes jei taip gerai ir greitai vyksta pasikeitimas informacija - nelabai aišku kodėl reikia dar ką nors nešiotis krepšiuose. Na moteriškės suprantama - be rankinuko su šimtu daiktų jos jaučiasi nesaugiai - bet vaikai ir vyrai…? :)

palikti komentarą