BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Apie kitokias knygas

Ežurnalai kuriami netoli Lietuvos

parašė: Deividas · 2009-12-18 · 1 komentaras

Šiandien internetą apskriejo žinia ne tik apie tai, kad Twitterį nulaužė Irano kiberarmija, bet ir apie tai, kad Bonnier grupė savo tyrimų padalinyje kuria specialų įrenginį ir programinę įrangą elektroniniams žurnalams skaityti. Tuo džiaugiasi ir Vklase ir Engadget.com. Pirmiausia pažiūrėkite puikios kompiuterinės animacijos filmuką:

Mag+ from Bonnier on Vimeo.

Ir dar keletas dailių photoshopo paveikslėlių.

Filmuke labai gražiai parodyta kaip žurnalinį vaizdą perteikti ekrane. Mane įtikino, kad toks skaitymo būdas būtų patogus. Jei kitamet prasidės mistinių “tablet’ų” era, jei kitamet pradės komercinę veiklą bent 3 spalvoto E-rašalo technologijų gamintojai (jie žada, kad taip ir bus) tai tokių gražių įrenginių gal ir sulauksime.

Tiesa jau nebesuprantu kuo toks įrenginys skiriasi nuo kompiuterio, pvz. MacBook Air? Kažkaip labai nesaugiai atrodo toks didelis ir plonas įrenginys ir toks didelis ekranas, teks jį kažkaip labai saugoti.

Gal kas nesupratote prie ko čia Lietuva pavadinime? Nežinantiem priminsiu, kad Bonnier grupė leidžia ir laikraštį “Verslo žinios” ir žurnalus “Verslo klasė” bei “Iliustruotasis mokslas”. Taigi, šitas perspektyvinis įrenginys bent teoriškai susijęs su Lietuva.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Kategorijos: leidyba · skaityklės
žymės: , ,1 komentaras ↓

palikti komentarą