BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Apie kitokias knygas

Įspūdžiai po Vilniaus knygų mugės

parašė: Deividas · 2010-02-22 · 9 komentarai

Skaityklė.lt stendas

Skaityklė.lt stendas

Jau pradedu atsigauti. Po keturių dienų nenustojamo aiškinimo apie EPUB, PDF, DRM, E.POPIERIŲ, E.RAŠALĄ, ADOBE, FB2, USB, 1GB ir t.t. net nebesinori šito prisiminti :)

Ačiū visiems, apsilankiusiems mūsų stende. Tik po kurio laiko supratome, kad mus ne taip lengva rasti, nes parodos kataloge slepiamės po įmonės pavadinimu Nextmedia LT.

Manau, kad pagrindinį tikslą pavyko pasiekti. Šioje knygų mugėje apie e.knygas išgirdo daug kas. Prie to prisidėjo ir VGTU paleista e.vadovėlių sistema www.ebooks.vgtu.lt ir Globaltus demonstruodami įvairiausias skaitykles ir KTU leidykla su dideliu KINDLE nupieštu ant savo stendo. Gaila, kad neįvyko Džiugo ir E.Parulskio diskusija.

Implesys - VGTU e.knygų platformos kūrėjas

Implesys - VGTU e.knygų platformos kūrėjas

Labai džiugino vyresnių žmonių požiūris - “gal tai ir ne mums, bet tikrai, kad tai knygų ateitis”, sakė daugelis. “Konservatoriumi” prisistatęs lankytojas po gerų dešimties minučių diskusijos ir galimybių demonstravimo gal ir nepakeitė savo nuomonės, bet tikrai sušvelnino savo kategorišką požiūrį. Daugelis sutiktų knygų leidėjų irgi nebesako kategoriško NE. Sako, kad reikia pabandyti…

Vaizdas Vagos stende

Vaizdas Vagos stende

Žinoma, kad mugės lankytojai ėjo pirkti p.knygų, bet tie kas norėjo galėjo daug sužinoti ir apie e.knygas.

Kaimynės iš KTU leidyklos "Technologija" stendo

Mūsų stende apsilankė ir vienos pirmųjų, mūsų parduodamų, e.knygų autorius… deja, nebuvo kaip autografą paimti :)

Remigijus Baltrušaitis

Remigijus Baltrušaitis

Labai dėkoju Eugrimo leidyklai už pirmąjų mūsų “bestselerį” ir Ernestui už e.knygą, kuri E formatu pasirodė bent keliomis valandomis anksčiau negu P formatu. Ir ypatingas ačiū kolegei Vilijai:

Vilija

Vilija

Ir dar vz.lt, kaunodiena.lt, lrytas.lt, lizi.lt, eknygos.eu, marketer.lt, martynas-zilionis.lt, urvas.wordpress.com, kleiva.lt, 15min.lt, pinkcity.lt … labai ačiū visiems, kurie parašė apie mus savo portaluose ir bloguose.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Kategorijos: Skaitykle.lt
žymės: , ,9 komentarai ↓

 •   Pawka // 2010-02-23 @ 08:31

  O kas Nook’ą turėjo?

 •   jurkis // 2010-02-23 @ 08:42

  Ale ponia (panelė?) Vilija tai pasikausčiusi - ko paklausi - atsakymą gausi :). Šaunuolė.

 •   Šilas // 2010-02-23 @ 09:02

  @Pawka Globaltus vieną turėjo

 •   Vilija // 2010-02-23 @ 10:06

  Man irgi labai įdomu buvo matyti vyresnių žmonių reakciją į skaitykles, tikrai nesitikėjau, kad didžioji dauguma vertins jas teigiamai, o kurie turėjo +/- skeptišką nuomonę ją pakeisdavo paėmę skaityklę į rankas ir pamatę kaip atrodo tas e-popierius.

  Dar dalis prisipažino pamanę jog tai kokie nors muliažai, nesitikėdavo, kad elektroninio įrenginio ekranas gali atrodyti kaip tikros knygos lapas :)

 •   Pawka // 2010-02-23 @ 10:41

  @Vilija Kiek pačiam teko susidurti, dauguma žmonių neįsivaizduoja kas yra e-ink ekranas, kol patys nepamato. Jie mano, kad tai tiesiog sumažintas kompiuteris su LCD ekranu ir galvoja, kad skaitymo rezultatas analogiškas: skaudančios akys. Tikriausiai dėl to ir pakeičia nuomonę, pamatę kaip yra iš tikrųjų.

 •   Drungilas // 2010-02-23 @ 10:46

  Sumokėjau 10 litų tik už tai, kad paimčiau skaitytuvą į rankas, pavartyčiau bei išmėginčiau jo funkcijas, nes niekada anksčiau neturėjau progos išbandyti. Daugiau parodoje niekas nedomino ir nenusipirkau nei vienos popierinės knygos, Daugiau apskritai nebepirksiu popierinių knygų - neturiu joms vietos ir ir kainuos brangiau.

  Nusipirkčiau skaitytuvą jau dabar, atbaido tik kaina; gal dar norėtųsi, kad įrenginys turėtų 7 ar 8 colių ekraną. Cool-er kur kas labiau patiko nei miniatiūrinis Cybook Opus. Žodžiu, lauksiu gamintojų didesnės konkurencijos ir kainų mažėjimo.

 •   Julita // 2010-02-23 @ 19:42

  hm. Tikrai jūsų stendo nemačiau. Nors buvau tik sekmadienį. Jūs tada buvot? Šiaip man irgi labai patiko kygų mugė.

 •   sekmeskodas // 2010-02-23 @ 21:16

  Laukiu kada ir aš galėsiu išbandyti skaityklę :)

 •   Allison Green // 2010-10-06 @ 09:18

  kim kardashian sex tape at this site

palikti komentarą