BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Apie kitokias knygas

Knygų skaitmenizavimas - 0,1 Lt už puslapį

parašė: Deividas · 2010-01-04 · 3 komentarai

Įdomią paslaugą pradėjo teikti bendrovė www.blueleaf-book-scanning.com :

Knygų skenavimo paslauga privatiems vartotojams ir smulkiam verslui. Jau ne kartą rašiau apie specializuotus knygų skenavimo aparatus ar mėgėjų bandymus juos pasidaryti. Dabar atsirado ir paslauga - kiekvienas norintis gali skaitmenizuoti jam patinkančią knygą. Stebina kaina - 0,04 USD (~0,1 Lt) už knygos puslapio skenavimą ir skaitmenizavimą. Tai reiškia, kad 300 psl. knygos pavertimas elektronine knyga kainuos 30 Lt. Ir gausite puikios kokybės PDF failą. Už nedidelį papildomą mokestį failai gali būti konvertuojami į Kindle ar kitų skaityklių naudojamus formatus. Įdomu tai, kad neradau niekur parašyta apie tai, kad užsakovas negėtų siųsti bet kokios jam priklausančios knygos, jokių autorinių teisių apribojimų, skenuok ką nori.

Žinoma, kol kas tai vyksta ne Lietuvoje, o Amerikoje. Bet progresas ir naujos galimybės ateis ir iki mūsų. Tokios paslaugos išmuša paskutinį argumentą iš leidėjų rankų, kurie bijo leisti elektronines knygas vien dėl to, kad kažkas gali jas nukopijuoti. Kaip matome popierinės knygos taip pat gali būti kopijuojamos greitai ir pigiai.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Kategorijos: eknyga · leidyba · piratavimas
žymės: , , ,3 komentarai ↓

 •   Karvė // 2010-01-04 @ 15:09

  Na autoriaus teisės čia nepažeidžiamos - juk žmogus skenuoja knygą savo reikmėms ir tarnyba jos niekur neplatina. Tik nuo paties knygos savininko priklauso - paplis ta knyga nemokamai Internete, ar ne…

  Labai patogi tarnyba. Jei vis dar būčiau studentas ir ji veiktų Lietuvoje, tai išleisčiau po kelis 100 Lt per semestrą :)

 •   Giedrius // 2010-01-27 @ 11:38

  Kažko panašaus reiktų ir Lietuvoje. :)

 •   Rob Johnson // 2010-10-06 @ 09:18

  Holly!!! a new Paris Hitol sex tape just came out today lol!!

palikti komentarą