BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Apie kitokias knygas

Oficialus pranešimas apie Skaitykle.lt startą

parašė: Deividas · 2010-01-04 · 6 komentarai

Šiandien oficialiai pradedame. Tinklalapyje prekės sukrautos. Oficialus pranešimas spaudai:

Pradeda veikti pirmoji el. knygų skaityklių parduotuvė internete “Skaitykle.lt”
Per pastarąjį dešimtmetį internetas, stipriai įtakojęs muzikos ir kino pramonę, keičia ir tradicinės žiniasklaidos, o ypač spaudos, vartojimo įpročius. Kita sritis, kurią palies skaitmenizavimas, – knygų leidyba. Lietuvoje pradedama prekiauti dviejų modelių elektroninių knygų skaitymo įrenginiais: vartotojai galės įsigyti Europoje gerai žinomų prekės ženklų COOL-ER ir CYBOOK el. knygų skaitykles.
UAB “Nextmedia LT” valdomoje internetinėje parduotuvėje “Skaitykle.lt” jau galima įsigyti dviejų gamintojų siūlomas el. knygų skaitykles – Prancūzijos elektroninės leidybos pradininko “Bokeen” gaminamus CYBOOK OPUS ir Didžiosios Britanijos bendrovės “Interead” sukurtus COOL-ER.
Abiejuose įrenginiuose naudojami e. rašalo technologija pagaminti ekranai, kurie visiškai nevargina akių ir suteikia tikros knygos skaitymo pojūtį. Lengvi, mažiau nei 200 g sveriantys, įrenginiai puikiai tinka daug keliaujantiems žmonėms. Pilnai įkrautos skaityklės baterijos užtenka net 8000 puslapių atvertimų..
Ir COOL-ER, ir CYBOOK OPUS suteikia galimybę skaityti Adobe EPUB bei Adobe PDF formato knygas. Naujausias tokio formato el. knygas anglų kalba Lietuvos vartotojai gali įsigyti daugelyje internetinių knygų parduotuvių, prekiaujančių ir elektroninėmis knygomis. Elektroninės knygos yra pigesnės už popierines ir jų parsisiuntimas nieko nekainuoja, todėl daug skaitantiems anglų ir rusų kalbomis atsiveria labai didelis knygų pasirinkimas ir galimybė sutaupyti jas perkant.
“Prekyba elektroninių knygų skaityklėmis – pirmasis mūsų žingsnis. Tikimės, greitai Lietuvos leidėjams galėsime pasiūlyti el. knygų leidybos ir platinimo galimybių”, – teigia Deividas Talijūnas, projekto iniciatorius ir bendrovės “Nextmedia LT” vadovas.
Daugiau informacijos:
www.skaitykle.lt
Deividas Talijūnas
Tel. +370 688 54581
El. p. deividas@talijunas.lt

Patiko (0)

Rodyk draugams

Kategorijos: Skaitykle.lt
žymės: , , ,6 komentarai ↓

 •   vyr // 2010-01-04 @ 20:47

  Kainos kanda. Kada bus made in china, tada ir bus galima galvoti apie pirkimą

 •   jurkis // 2010-01-04 @ 20:57

  Jei gerai pamenu, kiniškas hanlin v3 pardavinėjamas už 888 lt.

 •   eknyga // 2010-01-04 @ 21:00

  Visos skaityklės, Kindle taip pat, gaminamos Kinijoje ar Taivane. Jų kainą labiausiai įtakoja ekrano (E-ink) kaina, nes visur naudojami tie patys ekranai. Kol čia nebus alternatyvos, tol nebus ir žemesnių kainų.

 •   skinsLT // 2010-01-04 @ 22:41

  Congratulacijos! :)

 •   Mantas M // 2010-01-05 @ 20:06

  Sveikinimai :) Sėkmės pralaužiant ledus!

 •   eknyga // 2010-01-05 @ 20:22

  Ačiū visiems už svaikinimus :)

palikti komentarą