BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Apie kitokias knygas

Pristatome PocketBook skaitykles

parašė: Deividas · 2010-05-03 · 14 komentarai

Skaityklė.lt pristato naują skaityklių prekės ženklą:

PocketBook - tai Ukrainos programuotojų ir Taivanio gamintojų (Netronix) bendra įmonė. Prekės ženklas geriausiai žinomas rusakalbiame internete ir Vokietijoje. Rusijoje šis prekės ženklas neabejotinai dėl populiarumo varžosi su Sony ir, galima spėti, kad laimi.

Nuolatos randu atsiliepimus apie tai, kad PocketBook 301 pasižymi ypatingai gera programine įranga. Bet šiokį tokį skeptiškumą visą laiką sukeldavo nuotraukos, kurias buvo galima rasti internete. Susidarė įspūdis, kad ši skaityklė nepasižymi ypatingu išoriniu dizainu, o ypač nuotraukų kokybe:

PocketBook 301 nuotrauka iš gamintojo tinklalapio

Realybėje situacija šiek tiek geresnė. Šiandien gauti bandomieji modeliai tikrai nustebino. Nors skaityklė nepasižymi ypatingu dizainu, bet korpuso plastmasė gana kokybiška, skaityklė labai lengva, bet atrodo pakankamai tvirtai.

Iki šiol maniau, kad visų skaityklių ekranai beveik vienodi, nežinau kuo jie skiriasi iš tikrųjų, bet šios skaityklės ekranas nustebino savo kontrastiškumu ir greitaveika.

Programinės įrangos funkcionalumo detaliau neanalizuosiu - apie tai paskaitysite apžvalgose, kurias rasite mūsų tinklalapyje paminėsiu tik tai, kad čia rasite ir žodyną, ir žaidimus, ir galimybę rašyti pastabas, ir daug kitų funkcijų. O svarbiausia, kad visas valdymo menių yra ir lietuvių kalba.

Nuoširdžiai pasakysiu, kad simpatiškesnės skaityklės nesu matęs. Lengvumas, puikus ekranas, didelis skaitomų formatų pasirinkimas ir nebloga komplektacija.

Deja, bet tiek daug komplimentų apie naujausią PocketBook modelį PB302 pasakyti negaliu:

Skaitant techninius parametrus atrodo, kad tai beveik tobula elektroninių knygų skaityklė. Lietimui jautrus ekranas, Wi-Fi ir BlueTooth ryšys. Labai tvirtas ir iš solidžios plastmasės pagamintas korpusas. Be abejonės ta pati puiki PocketBook programinė įranga. Dar ilgesnis akumuliatoriaus tarnavimo laikas (skelbiama, kad iki 16 000 puslapių atvertimų). Viskas beveik tobula.

Bet man asmeniškai užkliuvo 2,5 dalykai:

a) 280 g. svoris. Nors PB302 dešimčia gramų lengvesnė nei Kindle, bet man pasirodė, kad tai vistiek per didelis svoris. Ilgai skaitant norisi rankoje laikyti lengvesnį daiktą

b) ekranas. Lietimui jautrus ekranas, neabejotinai, geidžiamiausia skaityklių savybė. Kai kuriuose forumų komentaruose teigiama, kad šitas ekranas geresnis nei SONY PRS600, bet reikia pripažinti, kad šiuolaikinės liečiamų ekranų technologijos nėra tinkamos e.knygų skaityklėms. Na bent jau man tai kliūna. Bet gal aš per daug jautriai reaguoju… :)

c) kol kas nesupratau kam tas Wi-Fi ryšys?  Juo galima prisijungti tik prie vienos e.knygų parduotuvės. Tikėkimės, kad atnaujinus programinę įrangą atsiras daugiau galimybių. Galimybė “nusisiurbti” mėgstamus RSS srautus gal ir labai naudinga - ryte susiurbi mėgstamų blogų įrašus ir gali visus perskaityti kol važiuoji į darbą (tik kur pas mus važinėti:))…

Taigi. Nuo rytdienos šių skaityklių ieškokite www.skaitykle.lt:

POCKETBOOK  301 COMFORT;

POOKETBOOK 302.

Skaityklės puikiai sukomplektuotos: odinis dėklas, papildoma atminties kortelė, pakrovėjas, USB laidas ir kitos smulkmenos.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Kategorijos: Skaitykle.lt · skaityklės
žymės: , , ,14 komentarai ↓

 •   tomas // 2010-05-03 @ 23:03

  Yay, pocketbook atkeliauja į Lt :) Labai laukiu PocketBook 901 ( http://wiki.mobileread.com/wiki/PocketBook_901 ) dėl didelio PLASTIKINIO ekrano ir pigesnio modelio be lietimui jautraus ekrano ir Wi-Fi :)

 •   tomas // 2010-05-03 @ 23:06

  Beje, iš kokių į kokias kalbas verčia žodynas?

 •   eknyga // 2010-05-04 @ 06:57

  Kol kas nežinau kokie ten žodynai. Visas aplikacijas galima parsisiųsti iš čia http://www.pocketbook.ua/support/pocketbook-301/

 •   1 // 2010-05-04 @ 15:09

  Kai perskaičiau “PocketBook - tai Ukrainos programuotojų ir Taivanio gamintojų (Netronix) bendra įmonė” pagalvojau, kad nei už firmos vardą mokėti nereiks ir ukrainiečiai negobšūs, bet pasirodo suklydau. Virš tūkstančio… Laukiam toliau.

 •   skaitovas // 2010-05-04 @ 15:41

  Šaunu, kad pradėjote prekiauti PB produkcija. Mano nuomone, šio metu tai vienas patraukliausių produktų skaityklių rinkoje. Gaila tik, kad brangiau nei latviuose… Na bet tikėkimės pasitaisysite :) Beje, ar turėsite 360 modelį?

 •   eknyga // 2010-05-05 @ 13:49

  Dėl kainos. Situacija tokia, kad šios skaityklės parduodamos už USD. O, kaip žinote dabar dolerio kursas yra labai pakilęs Euro atžvilgiu. Ir nepanašu, kad greit situacija pagerės. Taigi kainos yra tokios, kokios yra. Pridėkite atvežimo, mokėjimo į Latviją kainas ir nebeatrodys taip brangu.

  360 modelį turėsime. Iš esmės galima užsakyti ir per savaitę gauti bet kurį modelį ar komplektaciją. Rašykite info@skaitykle.lt

 •   Agnė // 2010-06-28 @ 16:35

  Vakar nusipirkau, tiksliau užsisakiau PocketBook 301 skaityklę :) labai džaiugiuosi, nes jau laaabai seniai norėjau turėti el knygų skaityklę, bet vis kažkaip laiko ir viskoių abejojimų būdavo :) o vakar paėmiau ir galvoju - “po velnių, juk pravalgom dar daugiau, kas tas tūkstantėlis” ir užsisakiau :D laukiu rytdienos, nes ją pristatys (bent labai tikiuosi, kad laikysis žodžio ir pristatys per 2 darbo dienas) :) SUPER.

 •   eknyga // 2010-06-28 @ 16:41

  Pristatys, pristatys :)

 •   Agnė // 2010-06-28 @ 17:00

  Ačiū :) nes labai jau laukiu :)
  Beje, toks klausimėlis - ar yra galimybė gauti norimą rusišką ar anglišką knygą el variante? Išieškojau visą internetą - popierinį variantą galima įsigyti internete (kas man taip pat sudaro problemų :( (tik rusų ir anglų kalba), Lietuvoje ji neplatinama. Tačiau vis ieškau el varianto, gal kas žinote, kaip man ją būtų galima gauti? Sumokėčiau kiek reikėtų.

  Knyga tokia - Мэтьюз Оуэн “Антисоветский роман” (rus. variantas) ir “Stalin’s Children” by Owen Matthews (angl. variantas).

 •   kristina // 2010-07-13 @ 11:13

  klausimėlis? skaitant apie modelius, akivaizdu, kad rašalo pakaks tik tam tikram laikui, akumuliatorius taip pat neamžinas, tai kur visa tai pakeisti, kai ateis laikas,jeigu gyveni provincijoje? o gal tai vienkartinis reikalas, kol išsibaigs ? kaip supratau,kitos firmos tuo neužsiima.esu suvalkietė, ir man norisi nusipirkus daiktą, iš tiesų vertiną už tūkstantuką, norėtųsi juo naudotis ilgiau.

 •   eknyga // 2010-07-13 @ 12:31

  :)
  Na rašalas tai neišsibaigs. Akumuliatoriai neamžini, bet pakankamai ilgaamžiai ir juos galima keisti, na kaip ir mobilaus telefono.

 •   jurga // 2010-08-23 @ 14:28

  Sveiki, o ar įmanoma Pocketbook’ą kažkur Vilniuje pačiupinėti “gyvai”? :)

 •   ghd // 2010-10-06 @ 09:43

  we offer cheap and high quality ghd
  suoristusrauta ghdpretty
  welcome to buy!thank you!

 •   pissing girl // 2010-11-21 @ 01:08

  Hi i’m so pleased I located your peeing movies blog, I seriously found you by mistake, while I was searching Yahoo for something else, At Any Charge I’m right here now and would just prefer to say thank you for a fantastic weblog posting and a all spherical intriguing weblog (I also really like the theme/design), I don’t have time to study all of it at the appropriate now but I’ve bookmarked it and nice data, this absolutely useful for me. There’s nothing to argue about.

palikti komentarą