BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Apie kitokias knygas

Siūlome darbą mobiliam programuotojui(-ams, -oms)

parašė: Deividas · 2011-05-04 · 2 komentarai

Daug negaliu pasakoti. Bet kartu su partneriais turime idėją ir esame pasiruošę investuoti šiek tiek pinigų jos realizavimui. Todėl mums reikia naujo darbuotojo(-os) ar darbuotojų. Darbo skelbimas atrodo maždaug taip:

Ieškome norinčių programuoti mobiliesiems įrenginiams

Darbui Vilniuje ieškome žmonių, besidominčių ir norinčių programuoti mobiliesiems įrenginiams - išmaniesiems telefonams, planšetiniams kompiuteriams.

DARBO POBŪDIS:

iOS arba Android OS aplikacijų kūrimas iPhone, iPad, Android bei kitiems mobiliesiems įrenginiams.
Nesitikime rasti programuotojo su trijų ir daugiau metų patirtimi programuojant mobiliesiems įrenginiams, nes patys dar tik pradedame žengti šia linkme. Turime idėjų ir ieškome žmonių, kurie nori ir gali padėti jas įgyvendinti kartu besimokant naujų technologijų.

ESAME ATVIRI PASIŪLYMAMS IŠ:

  • praktikantų - jaunuolių, norinčių pradėti mokintis programuoti ir dirbti komandoje kuriant aplikacijas mobiliesiems įrenginiams;
  • patyrusių specialistų, norinčių keisti darbo profilį ir pereiti prie programavimo mobiliesiems įrenginiams;
  • laisvai samdomų programuotojų ar programuotojų grupių, kurie jau yra susipažinę su mobiliųjų aplikacijų kūrimu ir ieško partnerių veiklai plėsti.

MES NORĖTUME, JOG JŪS:

  • turėtumėte patirties dirbant su objektiškai orientuota programavimo kalba (Java arba Objective-C - idealus variantas);
  • turėtumėte patirties dirbant su interneto technologijomis;
  • mokėtumėte anglų kalbą;
  • naudotumėtės išmaniuoju telefonu arba planšetiniu kompiuteriu;
  • būtumėte pasiryžę mokytis ir tobulėti!

Jeigu susidomėjote bent viena iš galimybių siųskite savo gyvenimo aprašymą/prisistatymą el. paštu  deividas@skaitykle.lt

Konfidencialumą garantuojame.

Rodyk draugams

Temos: Skaitykle.lt

Ar Apple skelbia karą?

parašė: Deividas · 2011-02-01 · 6 komentarai

Vakar naktį The New York Times parašė, kad Apple atmetė SONY Reader aplikaciją, kurioje leidžiama skaityti elektronines knygas ir pirkti jas SONY parduotuvėje. Priežastis - App Store taisyklės draudžia turinio įsigyjimą kitais budais negu naudojant pačio Apple siūlomą in-store pirkimų mechanizmą. Bėda ta, kad Apple nori  30% komisinių už tokius mokėjimus.

Kažkada su analogiškomis problemomis susidūrė ir Amazon, Apple neleido ir Kindle aplikacijos. Buvo surastas aplinkkelis - pirkėjai norintys įsigyti knygą nukreipiami į Amazon tinklalapį, ten perka knygą ir ji automatiškai atsiranda aplikacijoje. Tokiu būdu dirba ir kiti knygų pardavėjai, nes niekas negali mokėti 30% komisinių.

SONY nedetalizuoja problemos, bet leido suprasti, kad jų aplikacija buvo analogiška, kaip ir Android aplikacija. Bet Apple ją atmetė. Ar tai reiškia, kad Apple skelbia karą ir Amazon?

Kol kas kitos knygų skaitymo aplikacijos nestabdomos. Kilus baisiam triukšmui Apple paaiškino, kad netoleruos įsigyjimų iš aplikacijos jei bent jau lygiagrečiai nebus siūlomas ir Apple siūlomas pirkimų mechanizmas. ” Apple spokesperson Trudy Muller told Ars. “We are now requiring that if an app offers customers the ability to purchase books outside of the app, that the same option is also available to customers from within the app with in-app purchase.”

Lieka iki galo neaišku ar aplikacijos negali siūlyti įsigyti turinio apeinant Apple pirkimo mechanizmą ar jose net ir negali būti turinio, kuris pirktas išoriniuose šaltiniuose. O mums šitas klausimas YPATINGAI svarbus. Lauksime kokio nors situacijos paaiškėjimo.

Rodyk draugams

Temos: eknyga